Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

wymiana okien i drzwi w Zabrzu

Wymiana drzwi i okien: zapraszamy do skorzystania z usługi Elpact!

Wiekowa stolarka nie tylko obniża estetykę wnętrza i elewacji budynku, ale także jest przyczyną gwałtownego wzrostu wydatków na ogrzewanie. Dlatego nie ma sensu zwlekać z jej wymianą. Pytanie brzmi: komu ją zlecić? Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Zabrzu, Tarnowskich Górach i okolicach. Elpact oferuje wymianę drzwi i okien w budynkach mieszkalnych oraz firmowych, udzielając gwarancji na fachowość przeprowadzonych prac. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kiedy należy się zdecydować na wymianę drzwi i okien?

Pierwszym sygnałem świadczącym o tym, że przyszedł najwyższy czas na wymianę stolarki, są rosnące rachunki za ogrzewanie lub zwiększenie zużycia paliwa grzewczego (np. węgla). Warto wiedzieć, że około 20% ciepła „ucieka” przez nieszczelne drzwi i okna. Owszem, można podjąć próbę ratowania sytuacji, jednak stosowanie uszczelek i silikonów jest tylko tymczasowym rozwiązaniem i na dłuższą metę na pewno się nie sprawdzi.

Koszty ogrzewania są na tyle wysokie, że naprawdę nie warto zwlekać z wymianą nieszczelnych drzwi i okien. Zwłaszcza w sytuacji, gdy pomimo ponoszenia dużych wydatków, w pomieszczeniach trudno jest utrzymać komfortową temperaturę. Jeśli wyraźnie czuć chłód od strony okien, a drzwi nie zapewniają dostatecznej ochrony przed nawiewaniem śniegu czy wiatrem, wyjście jest tylko jedno: trzeba zainwestować w nową stolarkę z fachowym montażem.

Na wymianę drzwi i okien bardzo często decydują się także inwestorzy, którzy przeprowadzają kompleksowy remont domu lub mieszkania. W takiej sytuacji naturalne jest, że stara stolarka nie będzie pasować do nowoczesnego wystroju, a ponadto nie zapewni optymalnych właściwości termicznych.

Dlaczego warto zlecić wymianę okien i drzwi Elpact?

Oto kilka najważniejszych powodów:

  • Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu i demontażu stolarki okiennej oraz drzwiowej.
  • Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, nie chodzą na skróty i nie tolerują fuszerki.
  • Ściśle współpracujemy z producentami drzwi i okien, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych wytycznych oraz norm montażowych.
  • Korzystamy ze sprzętu i akcesoriów najlepszej klasy, które gwarantują krótki czas montażu, ale przede wszystkim pewność zamocowań.
  • Szanujemy naszych Klientów, dlatego zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.
  • Pracujemy schludnie, zawsze pozostawiając po sobie porządek i usuwając pozostałości po montażu.

Jesteśmy pewni, że te argumenty przekonają Państwa do zlecenia wymiany okien i drzwi fachowcom Elpact. Usługę wykonujemy na terenie Zabrza, Tarnowskich Gór oraz całego regionu Górnego Śląska. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy odebrać od Państwa zdemontowaną stolarkę – nie muszą się Państwo kłopotać jej utylizacją!

Oczywiście zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą okien PCV, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, zarówno stalowych, jak i drewnianych. W sklepach Elpact znajdą Państwo stolarkę renomowanych producentów, dostępną w bardzo atrakcyjnych cenach.