Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

banner 03  

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Specjalnie wzmocniona struktura i wysoka jakość drewna to niezawodność na długie lata.

Drzwi drewniane: największy wybór tylko w Elpact!

Drzwi drewniane to połączenie klasycznego wyglądu z bardzo wysoką trwałością. Nic dziwnego, że wciąż wielu prywatnych inwestorów decyduje się na ich zakup. W ofercie salonów Elpact w Zabrzu i Tarnowskich Górach znajdą Państwo zewnętrzne drzwi drewniane dostępne w atrakcyjnej cenie. To znakomity wybór nie tylko dla fanów tradycyjnego designu.

Zewnętrzne drzwi drewniane: czy pasują do nowoczesnej architektury?

W budownictwie jednorodzinnym zapanował trend, który możemy określić mianem nowoczesnego minimalizmu. Niektórzy inwestorzy z góry zakładają, że drzwi drewniane nie będą do niego pasować, co jednak niekoniecznie jest prawdą. W Elpact oferujemy drzwi z drewna utrzymane w bardzo nowoczesnej stylistyce, świetnie korespondujące ze współczesną architekturą. Stanowią one dobrą alternatywę dla drzwi aluminiowych, które są niestety znacznie droższe.

W naszych sklepach znajdą Państwo drewniane drzwi zewnętrzne o różnym designie: klasyczne, nowoczesne, wyposażone w szyby, gładkie, z efektownymi wytłoczeniami, ale też bardzo minimalistyczne, doskonale pasujące do domów o współczesnej zabudowie. Nasi doradcy ułatwią Państwu podjęcie decyzji, wskazując dostępne faktury, kolory oraz elementy wykończeniowe.

Największe zalety zewnętrznych drzwi z drewna

Drewniane drzwi zewnętrzne przede wszystkim urzekają uniwersalnym charakterem, co pozwala dopasować je do praktycznie każdego budynku. Dzięki temu są świetnym wyborem dla osób preferujących naturalne materiały wykończeniowe.

Kolejną zaletą drzwi z drewna jest ich trwałość. Modele wysokiej jakości wykazują dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, co jest zasługą zastosowania odpowiednich środków impregnujących. Nie trzeba się więc martwić o to, że drzwi ulegną przedwczesnemu zniszczeniu pod wpływem np. deszczu czy niskiej temperatury.

Drewniane drzwi zewnętrzne, które oferujemy w salonach Elpact w Zabrzu i Tarnowskich Górach, to także idealny wybór dla inwestorów budujących dom w standardzie energooszczędnym. Gruba warstwa drewna stanowi skuteczną zaporę dla ciepła, które mogłoby „uciekać” z budynku. W naszej ofercie znajdują się modele spełniające najbardziej rygorystyczne normy w zakresie przenikalności cieplnej.

Ponadto drzwi z drewna znakomicie wygłuszają wnętrze budynku, co stanowi ważny argument dla osób planujących zamieszać w pobliżu ruchliwej drogi czy w hałaśliwym sąsiedztwie.

Szukają Państwo drzwi drewnianych dobrej jakości? Zapraszamy do salonów Elpact!

W naszych sklepach w Zabrzu i Tarnowskich Górach znajdą Państwo bardzo szeroki wybór drzwi drewnianych renomowanych producentów. Stawiamy na produkty dobrej jakości, które pod względem estetyki i trwałości spełnią nawet wygórowane oczekiwania.

Oferujemy także usługę montażu zakupionych drzwi oraz demontażu starego skrzydła wraz z ościeżnicą. Nasi fachowcy pracują dokładnie i szybko, pozostawiając po sobie idealny porządek. To oszczędzi Państwu czasu i nerwów, jednocześnie dając gwarancję, że Państwa nowe drzwi zostały zamontowane w sposób profesjonalny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drzwi drewnianych, dostępnych w różnych rozmiarach i w bardzo atrakcyjnych cenach!

Lorenzo Lorenzo Orta Orta Harpo Harpo Teja Teja Despa Despa Vectra Vectra Nerida Nerida Kongo Kongo Kari Kari
Mira Mira Deon Deon Kore Kore Rimini Rimini Aditori Aditori Adonis Adonis Arabis Arabis Aspera Aspera Aster Aster
Avena Avena Avis Avis Beatus Beatus Bellis Bellis Cedrus Cedrus Cedrus 1 Cedrus 1 Dante Dante Doctus Doctus Dominus Dominus
Edito Edito Fidum Fidum Galium Galium Helios Helios Iberis Iberis Icarus Icarus Iris Iris Lotus Lotus Lotus 2 Lotus 2
Melica Melica Mirus Mirus Prada Prada Pyrus Pyrus Redus Redus Ribis Ribis Rubus Rubus Rufus Rufus Solaris Solaris
Syriusz Syriusz Tilia Tilia Turpis Turpis Verias Verias Vulmus Vulmus Rosa Rosa      

Agle Agle Ajtra Ajtra Aktus Aktus Almelo Almelo Amira Amira Anga Anga Antis Antis Asger Asger Atum Atum
Balor Balor Batumi Batumi Bazan Bazan Belen Belen Cala Cala Cantio Cantio Casus 1 Casus 1 Casus Casus Cetus Cetus
Crispa Crispa Daco Daco Dagala Dagala Gigna Gigna Doka Doka Dondo Dondo Dueta Dueta Ejdo Ejdo Ergo Ergo
Gabo Gabo Gorda Gorda Gran Gran Harsa Harsa Heden Heden Hoga Hoga Jaren Jaren Karuto Karuto Lamia Lamia
Mangala Mangala Mare 1 Mare 1 Melbu Melbu Minor Minor Mohino Mohino Montana Montana Mora Mora Muzo Muzo Nino 1 Nino 1
Noma Noma Nore Nore Nula Nula Numa Numa Ogna Ogna Oke Oke Plata Plata Purin Purin Risa Risa
Roson Roson Rust Rust Salado Salado Salento Salento Seden Seden Senja Senja Silet Silet Silva Silva Siro Siro
Stella Stella Sula Sula Talazja Talazja Tolga Tolga Uwen Uwen Virgo Virgo Vitrum Vitrum Auriga Auriga Avalon Avalon
Draco Draco Duo Duo Gemini Gemini Hofta Hofta Ignes Ignes Impact Impact Kronos Kronos Platino Platino Tiara Tiara
Uno Uno Satina Satina