Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

montaż okien i drzwi w Zabrzu

Montaż drzwi i okien: warto zaufać fachowcom Elpact!

Można kupić najdroższe okna, najpiękniejsze drzwi, a i tak mieć z nimi wieczne problemy. Wystarczy powierzyć ich montaż nieodpowiedniej ekipie. To bardzo częsty problem, z jakim spotykają się zwłaszcza prywatni inwestorzy. Aby zaoszczędzić Państwu niepotrzebnych nerwów uruchomiliśmy usługę montażu drzwi i okien. Firma Elpact, mająca oddziały w Zabrzu i Tarnowskich Górach, gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzonych prac, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

Jak montujemy okna i drzwi?

Przede wszystkim robimy to w sposób fachowy. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia, nie chodzimy na skróty, korzystamy wyłącznie z atestowanych elementów montażowych. Wszystko po to, aby mieć pewność, że praca została wykonana należycie, a inwestor nie będzie mieć najmniejszych problemów użytkowych. Obecnie obowiązuje zasada wybierania możliwie najbardziej energooszczędnych okien i drzwi. Ich zakup wiąże się ze sporym wysiłkiem finansowym, dlatego absolutnie nie można sobie tutaj pozwolić na powierzenie montażu byle komu. Efekt będzie bowiem łatwy do przewidzenia: mostki termiczne, zacinająca się stolarka, świszczący wiatr, wyraźny chłód od strony okna, a w konsekwencji konieczność zlecenia poprawek. Na pewno chcą Państwo tego uniknąć. Właśnie dlatego warto zlecić montaż drzwi i okien fachowcom z Elpact. Do montażu wykorzystujemy najnowocześniejsze akcesoria, zalecane przez producentów stolarki. Oferujemy również montaż rolet zewnętrznych, w tym wyposażonych w automatykę. Takie rolety nie tylko zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także chronią przed silnym wiatrem, zmniejszają straty energii, a dodatkowo mogą zniechęcić włamywaczy.

Potrzebny montaż okien i drzwi w Zabrzu lub Tarnowskich Górach? Jesteśmy do dyspozycji!

Oferujemy fachowy montaż drzwi i okien zakupionych w naszych salonach. Pracujemy na terenie Zabrza, Tarnowskich Gór oraz okolic. Terminy zawsze dostosowujemy do oczekiwań Klienta. Wyróżnia nas to, że pracujemy bardzo szybko, ale jednocześnie dokładnie. Zostawiamy po sobie porządek, ponieważ dobrze wiemy, że na tej podstawie wyrobią sobie Państwo opinię o naszych fachowcach. A nam na tej opinii bardzo zależy. Mogą nam Państwo zlecić montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien plastikowych w dowolnym budynku, także wielorodzinnym. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi producentami stolarki, cieszymy się ich zaufaniem, dlatego powierzając nam montaż mogą mieć Państwo pewność, że zostanie on przeprowadzony zgodnie ze sztuką i bez konieczności późniejszych poprawek.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu okien i drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie. Dysponujemy samochodami przystosowanymi do transportu stolarki, dlatego nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo zakupionych materiałów. Szczegółowe informacje na temat terminów i cen montażu uzyskają Państwo w naszych oddziałach w Zabrzu oraz Tarnowskich Górach. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego z doradcami Elpact. Fachowy montaż okien i drzwi to podstawa zadowolenia ze stolarki!