Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

logo kmt

 

Dowiedz się więcej!

 

 {igallery id=9937|cid=123|pid=1|type=category|children=0|addlinks=0|tags=|limit=0

 

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy  segmentowe to dziś najchętniej wybierany model. Gwarantuje on komfort, wygodę, atrakcyjny wygląd a gruby panel (40 mm) wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową jest doskonałą izolacją termiczną jak i akustyczną. Panele naszych bram wykonane są z ocynkowanej ogniowo blachy (0,5 - 0,7 mm) powlekanej poliestrem. Połączone panele otwierają się pionowo pod strop, prowadzone na rolkach w prowadnicach. Rozwiązanie to sprawia, że możemy maksymalnie wykorzystać powierzchnię garażu bez zabierania dodatkowego miejsca przed nim potrzebnego do swobodnego otwierania. Bramy te mogą być obsługiwane ręcznie lub elektrycznie a w celu zwiększenia bezpieczeństwa stosujemy proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem takie jak rygiel bądź zamek. Bogata kolorystyka jak również dostępność dekorów w połączeniu z przetłoczeniami lub bez nich sprawia, że nasze bramy można dopasować do każdej elewacji, koloru okien, myśli architektonicznej i każdego gustu nawet Klientów z najwyższymi wymaganiami.

segmentowe1

 

BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane charakteryzują się dużą uniwersalnością z racji ich wszechstronnej możliwości montażu - jest on możliwy zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz zamykanego pomieszczenia. Specjalny pancerz wykonany ze trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową doskonale zapewnia ochronę przed utratą ciepła. Mechanizm nawojowy umieszczony w aluminiowej skrzyni jest doskonale chroniony przed warunkami atmosferycznymi. Całość wykonana z aluminium (tj. pancerz, prowadnice i skrzynia) czyni ją odporną na korozję. W bramie rolowanej istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego z funkcją awaryjnego otwierania za pomocą korby.

rolowana1

 

ROLO-KRATA

Rolo-krata zrobiona jest i działa na tej samej zasadzie co brama rolowana z tą różnicą, że zamiast profilu pancerza wypełnionego pianką poliuretanową stosowany jest specjalny wzmacniany pancerz ażurowy. Rolo-krata najczęściej stosowana jest jako zamknięcie stoisk zlokalizowanych w galeriach handlowych gdyż pozwala na solidne zabezpieczenie z jednoczesną możliwością pełnego eksponowania towaru. 

 rolokrata1 1